REPREZENTANTI PENTRU BUCURESTI

Free Start

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana tanara, flexibila, dinamica, inteligenta, foarte hotarata sa faca multi bani.
Tinuta business.
Perseverent, spirit de echipa si bun jucator de echipa, putere si dorinta de munca in interes propriu, gandire de proprietar de afacere

CERINTE

- responsabilitati - construirea segmentelor de consum si instruirea continua
- recompense financiare in functie de rezultate
- abilitati de comunicare si prezentare
- implicarea active in atingerea obiectivelor
- seriozitate, dinamism, dorinta de afirmare, perseverenta

BENEFICII OFERITE

Selectam cateva persoane ce doresca sa inceapa in regim part time o activitate comerciala in regim de franciza, cu acces la e-commerce

IMM, avand capital integral romanesc ce lucreaza in parteneriat cu alte IMM-rui/ persoane fizice, ce isi desfasoara activitatea in regim de parteneriat de afaceri cu furnizori externi si interni, de bunuri de larg consum