Reprezentanti medicali - toate orasele

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientii nostri, importante companii din domeniul farmaceutic, recrutam REPREZENTANTI MEDICALI in principalele orase ale tarii.
Responsabilitati:
- Promovarea produselor farmaceutice catre medicii/ farmaciile/ spitalele din portofoliul alocat;
- Promovarea imaginii companiei si asigurarea unei bune relatii cu tertii (clienti, organizatii);
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti.
Atributii si sarcini legate de activitate:
- contactarea clientilor firmei, monitorizarea cerintelor si nevoilor acestora;
- raportarea datelor;
- negocierea contractelor in limitele stabilite de conducere;
- monitorizarea derularii contractelor;
- dezvoltarea retelei de clienti;
- analiza rezultatelor, identificarea si propunerea de solutii pentru optimizare.

CERINTE

Studii superioare de Medicina sau Farmacie;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Putere de convingere;
- Entuziasm si dinamism;
- Organizare si planificare;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte avansate de PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Permis auto (categoria B);
- Experienta constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Pachet salarial atractiv: salariu fix+comision+bonusuri;
- Telefon si masina de serviciu;
- Programe de formare continua.