REPREZENTANTI MEDICALI

Pharco Impex S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Initiaza si mentine relatiile profesionale cu medici/alte cadre medicale de specialitate din spitale/cabinete medicale;
¿ Promoveaza produsele si genereaza recomandari ale produselor din portofoliul companiei;
¿ Formeaza, mentine si actualizeaza o baza de date a contactelor din teritoriul alocat;
¿ Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte la termenele stabilite privind activitatile desfasurate;
¿ Participa, ca reprezentant al companiei, la conferinte, congrese si simpozioane de specialitate

CERINTE

- Diploma universitara: medicina, farmacie sau chimie
- Cunostinte de marketing si comunicare;
- Cunostiinte operare PC: MS Office, Internet
- Simt comercial ;
- Capacitate de a initia si dezvolta relatii interumane ;
- Cunostinte avansate de limba engleza ;
- Permis auto categoria B;
- Disponibilitate pentru program flexibil si deplasari in teritoriu;
- Persoana dinamica cu spirit de inititiva;

BENEFICII OFERITE

Pharco Impex ¿93 ofera un pachet atragator, corespunzator calificarii si experientei fiecaruia, cat si instrumente de lucru de calitate (masina de companie, telefon mobil).
Se ofera bonus motivant corespunzator performatei individuale. Dezvoltarea experientei personale va fi sustinuta de un program de instruire corespunzator.

Pharco Impex S.R.L importatoare si distribuitoare de produse farmaceutice, activa pe piata romaneasca din 1993.