REPREZENTANTI MEDICALI

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROMAR MEDICAL GRUP angajeaza: REPREZENTANTI MEDICALI.

Responsabilitati:

- Promovarea portofoliului de servicii medicale oferite de Centrul Medical Romar.

- Alte activitati specifice reprezentantilor medicali.

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere

- experienta minim 2 ani

- cunoasterea mediului medical si farmaceutic constituie un avantaj

- permis categ.B

- disponibilitate la program prelungit

- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

- domiciliu stabil in Bucuresti

- indeplinirea atributiilor specifice postului in conformitate cu politica si standardele companiei

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltatrii carierei intr-o companie in expansiune

- pachet salarial motivant corelat cu experienta si rezultatele

- autoturism de servici,telefon mobil, sistem de bonusare

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator