REPREZENTANTI/ LIDERI AVON

AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAUTAM REPREZENTANTI AVON
Cerinte:

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse cosmetice, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate in 24 de ore si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere, continand brosuri si materiale explicative.

Oferta (bonus):

15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
-cursuri de frumusete gratuite!
CADOURI
un job reprezentant avon sau lider avon
DORITI SA VA ALATURATI ECHIPEI NOASTRE O ECHIPA TANARA CARE VREA SA AJUNGA DEPARTE CU REALIZARILE EI

CERINTE

Dorinta de castig

BENEFICII OFERITE

Reprezentantul AVON este ambasadorul frumuseti. Si tu poti fi daca esti dornica sa promovezi o companie de succes in romania si pe deasupra esti si rasplatita pe masura cu discount pana la 30% si cadouri la fiecare comanda plasata.tot ce trebuie sa faci ca sa devii reprezentant AVON este sa INTRI PE AID verra_avon@yahoo.com sau aplica cv .vino in echipa mea fi reprezentant /lider avon

DESCRIEREA FIRMEI

ider de piata in vanzare directa.