REPREZENTANTI/LIDERI

AvonCosmetics.Lider/Reprezentant

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indrazneste! Incepe o afacere pe cont propriu! Avon te sprijina
Esti studenta si ai nevoie de bani de buzunar pentru distractii?
Esti in concediu postnatal si vrei sa-ti completezi veniturile, fara sa-ti neglijezi copilul?
Iti plac provocarile? Vrei sa fii propriul tau stapan? sa beneficiezi de un program flexibil?
O gramada de motive pentru a folosi aceasta oportunitate
Milioane de femei din intreaga lume au fost ajutate sa-si schimbe viata in bine prin obtinerea unui statut economic si social mai bun.
Nu e nevoie sa faci nici o investitie.Avon te ajua sa iti incepi propria afacere oferindu-ti know-howul celei mai de succes companii pentru femei.
Acum este sansa ta!!!

CERINTE

Dinamic; sociabil; serios; stabil; perseverent; comunicativ; motivat;
TREBUIE SA AIBA: dorinta de a castiga; disponibilitate; incredere in sine; spirit de initiativa; dorinta de a accepta responsabilitati, dorinta sa isi completeze veniturile cu o activitate suplimentara

BENEFICII OFERITE

Devino Reprezentant AVON! Avantajele tale?
- Job part-time;
- Beneficiezi de cadouri (produse) Avon in primul an de la inscriere;
- Achizitionezi produse la preturi mai mici decat in brosura, discount de pana la 30%;
- Afli din timp ce produse noi vor apare si le poti avea la preturi promotionale;
- INSCRIEREA si TRAINING-ul sunt GRATUITE;
- Beneficiezi de oferte speciale pentru reprezentanti;.
- Profiti de instruire, indrumare si consiliere;
- Posibilitatea de a incepe sau continua o cariera;
- Dezvoltare personala.
- AVON COSMETICS ROMANIA - O COMPANIE DE NOTA +10

Distributie,vanzari cu o experienta de 120 ani in acest domeniu