REPREZENTANTI AVON COSMETICS

partener AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formarea unui cerc de clienti,printre cunostinte,rude,prieteni,colegi de scoala,servici,vecini etc,adunarea comenzilor si plata facurilor intr-un timp de pana la 16 zile.

CERINTE

Fete si baieti,indiferent de varsta,in toate orasele...persoane serioase,cu aptitudini de comunicare,responsabile;castig 15-30%,card de cumparaturi,cartela MY AVON MOBILE(ce contine extraoptiuni si puncte de loialitate pe care le poti folosi ca repr avon),cadou lunar,sansa de a promova si de a conduce o intreaga echipa,primesti produsele direct la tine acasa,75%reducere la sute de produse,participarea la concursuri si competitii...job pentru pers interesate in obtinerea unui venit suplimentar usor de obtinut,mediul de lucru placut,direct de acasa,chiar din fata calculatorului sau dupa tel mobil plus multe alte avantaje.Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 24 ore pentru a intra in posesia pachetului de inscriere,ce contine brosuri,pliante informative si mostre.

BENEFICII OFERITE

Fii printre primii 10 inscrisi si castiga un bonus,iar daca convingi o alta prietena sau un amic sa se inscrie,bonusul se dubleaza.

Firma de cosmetice pentru famei,barbati si copii,bijuterii placate cu aur si argint ori pietre swarovski,genti,curele,portofele,creme si tratamente ,make-up si parfumuri...toate aceste produse dar si multe altele sunt de cea mai buna calitate si nu produc nici un fel de alergii.