AGENTI DE ASIGURARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avantaje colaboratori:
-vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
-birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
-un sistem de cariera motivant , pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
-nu avem concurenta online
-Complet GRATUIT !!

- promovarea produselor asigurarilor obligatorii de locuinte
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a politelor obligatorii
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate;
-dezvoltarea propriei retele de agenti de asigurare;

CERINTE

- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;
- disponibilitate pentru deplasari;
-nu necesita experienta in asigurari pentru ca se asigura training de specialitate;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
-ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani daca ne recomanzi potentiali clienti (prieteni, cunoscuti, vecini, etc.) sau dezvolti online o echipa de colaboratori;
-oferta unica pe piata privind portofoliul de agentii de asigurare colaboratoare;