REPREZENTANTA VANZARI

AMSET PRODEXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cercetarea pietei, identificarea de noi clienti: companii de constructii, arhitecti, persoane fizice - proprietari de imobile amenajate in regie proprie;
- redacteaza si prezinta oferta de produse si servicii;
- stabilirea contactelor comerciale cu clientii; prezentarea companiei, a produselor si serviciilor societatii AMSET PRODEXIM SRL- incheierea contractelor de vanzare cumparare, monitorizarea comenzilor si incasarea PLATILOR.

CERINTE

- experienta in vanzari, preferabil in domeniul constructiilor;
- studii superioare - constituie un avantaj;
- bune abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor;
- persoana responsabila, organizata, cu dorinta de afirmare pe plan profesional;
- cunostinte operare PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant;
- posibilitatea de dezvoltare a carierei profesionale; - pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de comert cu materiale de constructii