Reprezentanta Vanzari

FLEXWEBDESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea serviciilor
- Prezintare oferta de servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Jobul implica munca de teren si de birou
- Atingere target lunar obligatoriu

CERINTE

- Limba engleza nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Word, Excel,nternet) la nivel avansat
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Seriozitate si responsabilitate
- Permis de conducere categoria B - preferabil cu auto propriu
- Studii superioare constituie avantaj
- Minim 1 an experienta pe un post similar in vanzari

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului. Benzina se deconteaza daca foloseste auto propriu

Suntem o echipa noua si tanara care isi propune sa creasca valoarea companiei prin dezvoltarea de proiecte, bazandu-ne pe standardul ridicat al pregatirii noastre si totodata pe abordarea profesionista a managementului companiei.

Ne propunem sa:
- oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- extindem gradul de participare a angajatilor in procesul de luare a deciziilor;
- ne sprijinim in mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv;
- stimulam respectul reciproc intre manageri si subordonati