REPREZENTANT ZONAL VANZARI - limba bulgara

GEALAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postul apartine departamentului de vanzari externe
- tine legatura cu partenerii Gealan din Bulgaria (contracte, derulare contracte, urmarire plati, negociere)
- asista toate activitatile de vanzari si negocieri ale Managerului regional de vanzari externe
- se deplaseaza in Bulgaria (sau chiar poate fi relocat in Bulgaria), alaturi de acesta (sau singur), atunci cand este cazul pentru probleme care solicita prezenta in teritoriu.
- dezvolta piata in Bulgaria, cauta clienti noi

CERINTE

- CUNOASTEREA LIMBII BULGARE
- studii superioare tehnice sau economice
- persoana organizata si responsabila, buna cunoscatoare a limbii BULGARE - nivel avansat!
- cunostinte medii despre vanzari (tehnici, strategii etc)
- disponibilitate pentru deplasari externe
- bune abilitati de comunicare si negociere
- postul presupune multe deplasari in Bulgaria, candidatul va locui mai mult acolo (ideal ar fi sa-si doreasca relocarea)
- permis categoria B

!!! Se vor lua in calcul doar candidatii vorbitori de limba bulgara!

BENEFICII OFERITE

*pachet salarial atractiv
- prime de performanta, atunci cand este cazul
- bonusuri in functie de clientii noi adusi si de vanzari (cifra de afaceri)
*telefon
- laptop
- masina de servici
- dezvoltare profesionala (se va asigura suportul de formare profesionala, asimilarea produselor Gealan, asimilarea parterilor etc)

Misiunea Gealan Romania este de a-si mentine in continuare pozitia de lider pe piata romaneasca in domeniul profilelor din PVC destinate ferestrelor si usilor si continuarea politicii de expansiune pe pietele externe in stransa legatura cu programele de dezvoltare ale firmei mame de a intari pozitia grupului german GEALAN Fenster Systeme la nivel european.