REPREZENTANT ZONAL VANZARI - DIVIZIA RETAIL AMENAJARI INTERIOARE - ZONA: BUCURESTI, ILFOV, DAMBOVITA, CALARASI, CONSTANTA, TELEORMAN, PRAHOVA

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului : dorim o persoana cu experienta in vanzari de 2-3 ani, avantaj domeniul constructiilor, amenajarilor interioare, pe segmentul de recomercializare / retail. Zona : B, DB, IF, CL, CT, TR, PH.

Responsabilitati principale :
- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu, in conformitate cu instruirea primita la locul de munca;
- Promovarea si vanzarea de materiale de amenajari interioare specifice ariei de activitate a firmei catre depozite si magazine de profil;

CERINTE

-Experienta in vanzari 2-3 ani pe segmentul retail;
- Avantaj domeniul amenajarilor interioare - materiale de constructii, materiale de finisaj interior;
- Permis de conducere B: minimum 1 an;
-Cunostinte PC de baza.

BENEFICII OFERITE

PERPETUUM ofera pentru ocupantul acestui post CONDITII ATRAGATOARE DE SALARIZARE, MASINA DE SERVICIU, TELEFON MOBIL, precum si posibilitati de DEZVOLTARE CONTINUA A CARIEREI si DE PREGATIRE PROFESIOANALA!

AX PERPETUUM IMPEX SRL (www.perpetuum.ro) este o companie nationala cu capital privat romanesc, cu peste 10 ani de activitate, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator in domeniul amenajarilor interioare:

1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
6. Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
7. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.