REPREZENTANT ZONAL VANZARI- DIVIZIA PROFILE - ZONA SUD

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Analiza pietei din zona arondata.

CERINTE

In dorinta extinderii acestei divizii, avem nevoie de un candidat tenace, ambitios, dinamic si organizat, cu spirit competitiv, cu initiativa si cu dorinta de afirmare pe plan profesional.

Cerinte obligatorii :
- Experienta in vanzari : minimum 1 an;
- Permis de conducere categoria B : minimum 1 an;
- Cunostinte de operare PC;
- Disponibilitate pt deplasari in zona arondata (candidatul poate fi locat in Bucuresti, dar si in judetele limitrofe);

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

AX PERPETUUM IMPEX SRL (www.perpetuum.ro) este o companie nationala cu capital privat românesc, cu peste 10 ani de activitate, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator în domeniul amenajarilor interioare:

1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
6. Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
7. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.