Reprezentant Zonal Vanzari

COMPLETE TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipei de vanzari
- Imbunatatirea activitatii echipei din subordine
- Realizarea planului de vanzari
- Dezvoltarea zonei
- Implicare activa in activitatea de vanzari si activitatea de cost reduction
- Raportare permanenta catre Directorul de vanzari si Conducerea companiei
- Propunere de noi proiecte de imbunatatire a activitatii companiei si de crestere a vanzarilor

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari - minim 4 ani;
- Cunostinte privind materialele de constructii si decoratiuni interioare;
- Entuziasm, orientare catre rezultat;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Permis de conducere - categ. B;
- Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel) - avansat

BENEFICII OFERITE

- Telefon;
- Laptop;
- Masina.

Misiunea Complete Training este de a crea servicii personalizate (resurse umane, training-uri pentru companii, training-uri pentru copii) care să corespundă necesităţilor tuturor partenerilor noştri. De asemenea, construim punţi între oameni şi companii.
Crezul Complete Training: lucrãm cu pasiune şi entuziasm, punând de fiecare datã interesele clienţilor noştrii pe primul plan. Suntem consecvenţi, loiali şi ne place sã energizam persoanele cu care lucrãm pentru a da valoare fiecãrui proiect şi a îndeplini cu succes fiecare misiune.