Reprezentant Zonal de Vanzari (Optica Medicala)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi oportunitati in piata;
- Stabilirea strategiei de marketing in Bucuresti si in tara;
- Cresterea numarului de clienti;
- Dezvoltarea relatiei cu clientii in vederea realizarii obiectivelor companiei;
- Suport tehnic de specialitate acordat clientilor;
- Incasari debite;
- Urmarirea evolutiei pietei si a competitorilor pentru produsele specifice.

CERINTE

- Studii medii /superioare finalizate;
- Cunostinte MS Office - nivel avansat;
- Experienta pe un post similar (optica medicala) – obligatoriu;
- Experienta vanzare B2B;
- Capacitate de comunicare eficienta;
- Abilitati foarte bune de negociere;
- Sipirit de observatie, corectitudine, responsabilitate;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix, bonusri in functie de vanzare si tichete de masa;
- Masina de serviciu, laptop, telefon.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.

Detalii:
Tel.: 021.310.48.00
Mobil: 0728.063.417