REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI (JUNIOR SALES)

InfoGATE Telecom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Daca pana acum nu puteai sa-ti construiesti o cariera din cauza cursurilor, a sosit momentul sa le poti impaca pe amandoua... cu brio! Pentru ca C-ZONE, cea mai mare retea de FUN SI INTERNET din Romania, te asteapta in ECHIPA DE VANZARI pe pozitia de REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI (JUNIOR SALES)

- sa ai atitudine pozitiva,
- sa ai foarte bune abilitati de comunicare,
- sa fii motivat,
- sa fii dispus sa muncesti in intervalul orar 14.00-20.00, in zilele de luni-vineri.

BENEFICII OFERITE

Daca te vei alatura echipei noastre de vanzari vei fi recompensat cu:

- un salariu fix plus cele mai MARI comisioane de pe piata de telecom;
- o evolutie rapida in cariera, pe masura rezultatelor obtinute.

Apropo, nu ai nevoie de experienta, experienta ti-o faci la noi!...

Te asteptam sa ne trimiti CV-ul tau fie prin intermediul site-ului ejobs fie pe adresa de e-mail: jobs@infogate.ro, mentionand la subiect: Cod 001- REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI. Pentru alte informatii - telefon: 021.407.22.71.

DESCRIEREA FIRMEI

www.czone.ro

C-ZONE, serviciul de internet InfoGATE Telecom, este liderul serviciilor de internet pentru persoane fizice din Bucuresti, avand un numar de peste 15.000 de abonati.

Daca vrei sa ai o cariera de succes alaturi de \\\"Cea mai mare retea de FUN si INTERNET din Romania\\\", acum poti sa o faci!