REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI- CRAIOVA, BUCURESTI, BACAU, BRASOV, SIBIU.

New Elite Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate reala de angajare !

Construim o echipa de vanzari puternica si inteligenta pentru clientul nostru, companie lider de piata in domeniul materialelor de constructii si amenajari pentru cladiri industriale.
Recrutam reprezentant zonal de vanzari in Bucuresti, Craiova,Bacau, Sibiu, Brasov.

CERINTE

ATRIBUTII SI CERINTE

- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- negocierea si urmarirea contractelor, a volumului de vanzari si a termenelor de plata;
- intocmirea rapoartelor de vanzari
- experienta in vanzari min. 2 ani (avantaj:materiale de constructii, materiale sanitare, pavaje,repere pentru acoperisuri, produse cu specific tehnic)
- dorinta de a invata, abilitati de organizare si negociere;
- prezenta agreabila, atitudine pozitiva, tinuta profesionala
- cunostinte bune de operare PC;
- permis de conducere cat.B;fara incidente
- avantaj: disponibilitate pentru angajare imediata.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri in functie de vanzari;
Se asigura : training de produs, training de vanzari, masina, telefon, laptop.

New Elite este o companie integrator de servicii in domeniul resurselor umane. Suntem de 10 ani pe piata din Romania, portofoliul nostru de clienti include lideri de pita din toate domeniile de activitate : Vodafone, Domo retail,Piraeus Bank, Bancpost, Autobrand, Den Braven Romania, DTH Television BoomTV, Tebodin, Bonduelle si altii .
Misiunea noastra este de a creste performanta clientilor nostri in folosirea resurselor umane prin servicii de training, dezvoltare organizationala, consultanta in management si leadership.