Reprezentant zonal de vanzari

Metrafo El. SRL divizia ELEMENTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asteptam candidatura persoanelor care au experienta in vanzari pe teren de cel putin 2 ani, detin autoturism propriu pentru deplasari, stiu sa lucreze independent.
- Retributia consta intr-un salar fix + comision din vanzari + cheltuieli de deplasare cu masina + premii si bonificatii in urma obtinerii de rezultate exceptionale.
- Se asigura instruire la sediul firmei, materiale publicitare, mostre, tiparituri.
- Periodic se vor organiza sedinte in comun pentru toti reprezentantii, in scop de team-building, perfectionare, motivare, discutarea sugestiilor si observatiilor, corectarea eventualelor minusuri in strategia de vanzari.
# Posturile sunt valabile pentru urmatoarele zone (candidatul este bine sa domicilieze in zona respectiva):

Zona 2: CJ, MS, BV, CV, HG, BN, MM, SM, SJ
Zona 3: MH, DJ, OT, TR, AG, VL, GJ, DB, GR
Zona 4: B, PH, CL, IL, BC, BR, TL, CT
Zona 5: SV, NT, BC, VN, GL, VS, IS, BT

CERINTE

Autoturism propriu pentru deplasari pe teren.

Prezenta agreabila, abilitati de comunicare, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari

- premii si bonificatii pentru rezultate excelente

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor produse BIO nonalimentare.