Reprezentant Zonal de Vanzari

AGROINTER S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii medii/superioare finalizate;
- Constituie avantaj experienta in vanzari show-room auto;
- Seriozitate, capacitate de adaptare, capacitate excelenta de interrelationare si comunicare;
- Carnet de conducere de minim 1 an;
- Cunostinte PC (Windows, MS Office);
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu medicii din arealul arondat;
- Planificare si gestionarea situatiilor de criza;
- Spirit de initiativa si creativitate.
- Experienţă in promovare medicala constituie un avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze (nivel mimim mediu)

CERINTE

- Sa promoveze oferta companiei la medicii din spitale si policlinici;
- Sa incheie contracte de inchiriere sau de vanzare a dispozitivelor companiei;
- Sa participe la congrese si simpozioane de specialitate;
- Disponibilitatea de a se deplasa in zona arondata activitatii;
- Realizarea numarului de vizite si a targetelor asociate postului ocupat;

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonusuri in functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

O firma cu ambitii mari pe termen mediu si lung