Reprezentant zonal de vanzari

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planifica, initiaza si executa strategii de vanzare prin telefon, e-mail sau direct, si in colaborare cu personalul companiei;

-raspunde solicitarilor clientilor;

-gestionarea stocului de produse;

-sustinerea cumpararii de produse specifice/segment, pregatirea si gestionarea stocului planificat conform instructajului de aprovizionare, si impreuna cu Responsabilul de Achizitii sau Directorul;

-respectarea directivelor de cumparare si obiectivelor de achizitionare;

-consiliere tehnica-produse speciale-verificare fezabilitate.

CERINTE

-experienta in vanzari de produse, de preferinta in metalurgie;

-studii superioare absolvite;

-cunostinte de limba engleza nivel avansat;

-permis de conducere categoria B;

-abilitati foarte bune de comunicare;

-abilitati foarte bune de negociere;

-disponibilitate pentru deplasari in teritoriu;

-cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial avantajos;

-tichete de masa;

-bonus anual in functie de performante;

-masina, telefon, laptop.

ADECCO RESURSE UMANE este lider mondial in servicii de recrutare si selectie de personal.