Reprezentant Zonal, Agent

A.I. Magyari Csaba

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai simpla si cea mai eleganta afacere MLM care se dezvolta momentan in Romania si in Europa. Fii pe FAZA!!!
Esti o persoana ambitioasa, vrei sa ai propria ta afacere si nu stii cum sa incepi? Noi iti oferim solutia. Vino alaturi de echipa noastra si iti vei putea indeplini visele.
Ai doua modalitati la indemana: sa recomanzi produse sau sa recomanzi reprezentanti.
Poti fi chiar tu un adevarat lider.

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Cunostinte minime despre industria de cosmetica mai ales a parfumurilor originale.

BENEFICII OFERITE

40% din vanzare directa + bonusuri
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala
Beneficii:
- comision din vanzari.

Organizarea retelelor de distributie pentru cosmetice cu arome originale.
Cautam reprezenatanti zonali ,lideri MLM cu sau fara experienta pentru dezvoltarea retelelor de distribuitori .
Prin acest job part time orice persoana ambitioasa,poate sa aibai propria sa afacere stabila fara riscuri. Nu stii cum sa incepi? Noi iti oferim solutia. Vino alaturi de echipa noastra si iti vei putea indeplini visele.