Reprezentant Zonal

nador marketing srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Companie multinationala prezenta in peste 85 tari de pe glob ofera acum posibilitatea tuturor persoanelor care doresc un venit suplimentar sau inceperea propriei afaceri alaturi de o echipa dinamica in sistem de franciza.
- Compania pune la dispozitie persoanelor interesate un program de pregatire recomandat care cuprinde carti,seminarii si training.
- Activitatea principala este de network marketing avand in principal produse din domeniile : cosmetica ,nutritie ,uz casnic si personal .
- Viitorul reprezentant are urmatoarele responsabilitati:
- Sa lucreze minim 1 ora pe zi
- Sa accepte programul de pregatire recomandat si sa puna in aplicare cunostintele acumulate
- Sa fie un om de echipa orientat catre rezultate
- Sa ajute si alte persoane care doresc sa aiba un venit suplimentar
- Sa pastreze legatura in permaneta cu indrumatorul de proiect.
- Sa aiba o atitudine pozitiva .
- Sa fie deschis pentru a invata lucruri noi.

CERINTE

- Minim studii medii

BENEFICII OFERITE

- Magazin virtual la cheie cu peste 1000 produse in sistem de franciza
- Comision 30% din vanzari
- Excursii in strainatate impreuna cu familia

Firma specializata in recrutatrea si pregatirea personalului , indiferent de nationalitate varsta,sex ,religie sau pregatire anterioara.
Societatea noastra se angajeaza sa ajute persoanale care doresc un venit suplimentar sau doresc sa-si inceapa propria afacere part-time .