REPREZENTANT ZONAL

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati de baza:
- Contactarea si abordarea strategica de noi clienti;
- Vanzarea serviciilor si produselor companiei;
- Cresterea cifrei de afaceri in concordanta cu obiectivele operationale ale companiei;
- Abordarea strategica a clientilor pe canale de vanzare;
- Gestionarea relatiei cu clientii actuali;
- Dezvoltarea intensiva si extensiva a afacerii;
- Proiectia strategiei de vanzari si de business a companiei.

CERINTE

- Abilitati avansate de comunicare, vanzari si negociere;
- Aspect fizic placut;
- Experienta practica in vanzari si negociere minim 1 an;
- Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera:
- Salariu fix: 600 euro si bonus suplimentar;
- Masina;
- Laptop;
- Telefon;
- O masa/zi asigurata.

CBC ROMANIA ocupa locul 4 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta in domeniile: management strategic, vanzari, marketing si resurse umane care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

CBC Romania angajeaza pentru clientul sau, companie nationala care activeaza in domeniul distributiei de produse electrice, Reprezentant Zonal.

Va rog sa aplicati numai daca indepliniti in mod cert cerintele de mai sus!

Noi stim, noua ne pasa, noi putem!