REPREZENTANT ZONAL

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitate de teren urmarind: reprezentarea si promovarea firmei si a serviciilor oferite de aceasta, intretinerea si largirea portofoliului de clienti, culegerea/procesarea de informatii privind piata de piese din zona target;
- consilierea clientilor in vederea ofertarii si comandarii de piese;
- urmarirea atingerii obiectivelor cantitative si calitative individuale si ale echipei de vanzari.

CERINTE

- minimum studii medii, de preferinta tehnice/auto;
- experienta in munca de teren;
- experienta in negocieri directe minim 1 an;
- excelente abilitati de comunicare;
- cunostinte de operare PC – MS Office;
- carnet de conducere cat. B valid (fara evenimente rutiere);
- prezenta fizica ingrijita;

BENEFICII OFERITE

- post stabil intr-o companie in continua dezvoltare.
- salariu atractiv, bonus in functie de performantele obtinute.
- instruire de specialitate.

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz – cel mai mare centru Mercedes-Benz din Romania, 3. Vanzare mobilier office – showroom in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt respectul reciproc, integritatea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind constienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru: www.atp-exodus.ro.