Reprezentant zonal

S.C. Comelectro Import Export S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea portofoliului de clienti din regiunea alocata; negocierea, incheierea si asigurarea executarii contractelor si acordurilor comerciale; Organizarea vizitelor la clientii; participarea la targuri si expozitii de profil; intocmirea de rapoarte zilnice si fise de client; Urmarirea respectarii obligatiilor contractuale catre clienti; asigurarea rezolvarii cerintelor clientilor concomitent cu sustinerea intereselor firmei; promovarea imaginii firmei si a produselor comercializate

CERINTE

- experienta in vanzari
- cunostinte Microsoft office
- permis categorie B

DESCRIEREA FIRMEI

BINE AŢI VENIT!
Aveţi o problemă legată de paleţi? NOI SUNTEM SOLUTIA! Găsim cele mai potrivite răspunsuri la problemele dumneavoastră
SUNTEŢI ÎN LOCUL POTRIVIT!
Produsele noastre răspund perfect nevoilor dumneavoastră şi vă vor ajuta să vă optimizaţi activitatea de transport, manipulare şi depozitare a mărfurilor prin intermediul paleţilor.
VĂ OFERIM:
Garanţia unor produse realizate la cel mai înalt nivel calitativ. Dispunem de o linie tehnologică automată cu o capacitate de 50.000 de paleţi pe lună.
VĂ PUTEM AJUTA:
Producem paleţi noi, standard, europaleţi, paleţi noneuro, industriali şi atipici, recondiţionăm paleţi second hand, tratăm fitosanitar paleţii conform normei ISPM15, optimizăm fluxul tehnologic, personalizăm paleţi. Tot ceea ce vă doriţi în materie de paleti, noi, vă putem realiza.
DE CE NOI?
Incepând din anul 1992, pentru echipa noastră calitatea produselor, profesionalismul, livrarea promptă şi respectul faţă de parteneri au constituit reperele cotidiene, în funcţie de care ne-am construit şi ne-am dezvoltat permanent afacerea.