REPREZENTANT ZONAL

Yurom Competitiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea legaturii cu actualii clienti si marirea portofoliului de clienti;
- monitorizarea incasarii la timp a banilor de pe zona alocata;
- participari la targuri si expozitii pentru a putea promova produsele oferite de catre firma (ferestre de mansarda si scari modulare);
- organizarea, impreuna cu firmele de constructii si cu birourile de arhitectura, de prezentari pentru depozite, arhitecti si diferite firme de contructii.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta pe un post similar in vanzari;
- permis de conducere categoria B;
- bun negociator;
- dinamic.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- telefon si masina de serviciu;
- prime de Sarbatori;
- bonusuri substantiale in functie de vanzari;
- posibilitati de promovare in cadrul firmei;
- training-uri de specialitate atat in tara cat si in strainatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare si selectie de personal