Reprezentant zonal

SC SENAL-COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Disponibilitate de a calatori in tara;
Prezentarea ofertei de produse ale firmei;
Incheierea de contracte cu clientii noi;
Fidelizarea clientilor existenti in portofoliul firmei;
Tatonarea concurentei pe domeniul firmei si adaptarea ofertei la conditiile de mediu.

CERINTE

Experienta in vanzari in domeniul produselor metalurgice;
Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
Punctualitate, rigurozitate si perseverenta;
Competitivitate si seriozitate;
Cunostinte medii de limba engleza si de operare PC;
Posesor de permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

comision din vanzari
telefon
masina
bonuri de masa
decontare transport

Compania SC Senal-Com SRL este unul dintre furnizorii principali de teava laminata destinata prelucrarilor mecanice si constructiilor din Romania, avand cel mai variat stoc la nivel national. Firma activeaza pe piata din anul 1993 fiind distribuitor autorizat al TMK Artrom si importator direct al produselor fabricilor cu renume din Europa si China.