Reprezentant Vinzari

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ promovează imaginea şi produsele companiei
¿asigura calitatea serviciilor de vânzare
¿identifica si largeste baza de clienti specifici
¿consiliază clienţii cu privire la produsele companiei
¿creează şi dezvoltă relaţii cu clienţii, identifică metode de fidelizarea clienţilor
¿identifică şi aplică soluţii de creştere a satisfacţiei clienţilor
¿urmăreşte derularea contractelor cu clienţii

CERINTE

¿motivat să lucreze în acest domeniu
¿responsabil
¿dinamic
¿initiaţivă
¿abilitaţi excelente de comunicare
¿orientat pe relaţia cu clientul şi nevoile acestuia
¿aptitudini de vânzare, de promovare
¿disponibilitate de deplasare
¿cunoştinţe PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer

BENEFICII OFERITE

¿ salariu fix + comision din vanzari
¿ program partl time flexibil

Companie de distribuţie consumabile pentru birou şi reîncărcare cartuşe cerneală si toner doreşte să angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Reprezentant vânzări Bucureşti.