REPREZENTANT VANZARI ZONAL- URGENT!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

SEDIUL COMPANIEI ESTE IN BUCURESTI
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Participarea la conceperea si implementarea strategiei de vanzari
- Vizitarea periodica a clientilor din portofoliu (majoritatea clientilor se afla in Transilvania - Cluj, Targu-Mures, Brasov etc).
- Negocierea contractelor
- Raportare periodica

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta relevanta intr-un post similar (de preferat domeniul textil)
- Cunostinte de limba engleza
- Permis categoria B
- Disponibilitate pentru munca pe teren (peste 60% din timp) - in principal in Transilvania

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix, bonus din vanzari, telefon, masina full-time etc

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul resurselor umane si management

In prezent recrutam pentru unul dintre clientii nostri, o companie ce activeaza in domeniul textil, pentru pozitia de REPREZENTANT VANZARI ZONAL.