Reprezentant vanzari zonal

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti;
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti existenti in zona de responsabilitate;
Crearea si intretinerea bazei de date;
Promovarea produselor si serviciilor companiei;
Sustinerea prezentarilor si demonstratiilor;
Realizarea obiectivelor de vanzari pe zona alocata (Sud si Est);
Disponibilitatea pentru deplasari in tara;
Emiterea ofertelor,gestionarea contractelor de vanzare cumparare.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Minim 3 ani experienta in vanzari (preferabil in vanzarea bateriilor de tractiune pentru utilaje industriale/anvelope industriale);
Cunostinte PC (MS Office, Outlook, Internet);
Limba engleza - nivel avansat;
Limba italiana - constituie avantaj;
Permis de conducere cat. B (minim 3 ani experienta);
Abilitati de prezentare si negociere;
Asertivitate si orientare spre client;
Domiciliul in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Masina, laptop, telefon;
Bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.