Reprezentant Vanzari Zonal

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea Reprezentantului de Vanzari Zonal este de a dezvolta portofoliul de clienti . Este o oportunitate fantastica pentru un department de vanzari profesionist, interesat sa joace un rol fundamental in dezvoltarea vanzarilor in piata de profil.
• Planifica activitatea de vanzari si deruleaza procesul de vanzare a serviciilor
• Identifica nevoile clientilor si prezinta oferta de produse si servicii clientilor
• Analizeaza gradul de satisfacere a nevoilor clientilor
• Dezvolta noi oportunitati de business si mentine relatia cu clientii
• Actioneaza in sensul cresterii bazei proprii de clienti
• Urmareste atingerea obiectivului minim de vanzare stabilit de catre companie
• Pregateste si semneaza contractele cu clientii

CERINTE

- Studii superioare in administrarea afacerilor, marketing, comert sau economic
- Experienta relevanta in vanzari si managementul vanzarilor
- Fluenta in limba engleza
- Orientare catre obtinerea rezultatelor & orientarea catre client
- Abilitati excelente de prezentare si comunicare, charismatic
- Abilitati organizatorice si de gestionare a timpului
- Cunostinte de operare PC (MS Office)
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- Detinere permis de conducere (categ. B)

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv adaptat standardelor internationale
• Training-uri
• Logistica necesara: masina de serviciu, computer, telefon mobil.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.