REPREZENTANT VANZARI ZONAL

DINAMIS MEDIA FACTORY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tipografia Dinamis Media Factory cauta reprezentanti de vanzari la nivel national. Dinamis Media Factory administreaza primul sistem complet functional de comenzi online a produselor de tipar din Romania - www.eu-printhouse.ro, sistem care include: calcularea online a preturilor pe diferite tiraje si caracteristici ale produselor, efectuarea comenzilor online pentru tiparituri, calcularea automata a discounturilor pentru revanzatori, incarcarea si verificarea automata a datelor pentru tipar, transportul materialelor direct la domiciliul clientilor. Produsele de tipar realizate la tipografia Dinamis Media Factory ating cele mai inalte sdandarde germane de calitate. Datorita acestora si pentru multe alte avantaje oferite de acest sistem eficeint de comenzi online a tipariturilor, Dinamis Media Factory cauta reprezentanti de vanzari pentru fiecare din cele mai importante zone geografice ale tarii:

CERINTE

• cunoasterea pietei de publicitate/tipar (prezinta un avantaj)
• persoana motivata, dinamica, spirit de initiativa
• gandire pozitiva, dorinta mare de succes, incredere in fortele proprii
• abilitati de comunicare si negociere
• capacitate si placere de a interactioana cu oamenii
• cunoastere a limbii engleza sau germane
• bune cunostiinte MS Office, Internet

BENEFICII OFERITE

• comision din vanzarile realizate
• suport pentru vanzari: mostre tiparituri, mostrare hartii + alte materiale necesare
• suport pentru realizarea de conferinte online, prin care sediul central (Timisoara) mentine legatura stransa, in mod constant si profesionist cu reprezentantul de vanzari din orice zona geografica a tarii
• traininguri/intalniri periodice in orasele cu activitate din tara

Cu sediul in Timisoara, Dinamis Media Factory se ocupa de imaginea firmelor. Ofera un service complet de pliante, carti, reviste, afise, calendare, cataloage si asta pentru ca detine de la A la Z know-how-ul cu privire la creatie. Cu o echipa competenta si o tehnologie de varf realizeaza mai mult decat un simplu tipar clasic. Analizeaza cu atentie pentru detalii toate proiectele, fie ele new media, tehnoredactare sau publicitate, si vine cu solutii de bransa, de sistem sau individuale.
Dinamis Media Factory - Print, web, design