reprezentant vanzari www.mmm.com.ro

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea directa a produselor www.mmm.com.ro
Produsele comercializate au cele mai mici preturi de pe piata , avand un foarte bun raport calitate/pret, acestea fiind :
-parfumuri (peste 100 de arome);
-detectoare camere fixe/mobile, radar, laser( Nr. 1 in Europa);
-sisteme asistenta la parcare(senzori parcarea fata/spate, garantie pe viata);
-modulatoare fm
-ochelari de soare cu lentile polarizante.

CERINTE

-vanzarea directa a produselor firmei;
-puteti fi elevi, studenti , salariati, colaborarea cu www.mmm.com.ro va poate aduce un venit suplimentar incepand cu 80% din vanzari, fara sa va ceara mult timp sau efort;
- aveti experienta in vanzari si/sau aveti deja un portofoliu de clienti prin vanzarea altor produse;
- va desfasurati activitatea actuala intr-o mare comunitate de oameni, in special femei;
- pretentiile dvs de castig din aceasta afacere se situeaza peste suma de 200 euro lunar.
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colegi, vecini, prieteni).
-detalii suplimentare pe www.mmm.com.ro la rubrica ,,Afacerea Ta ‘’, sau la contact@mmm.com.ro.

BENEFICII OFERITE

- castiguri incepand cu 80% din valoarea comenzilor;
-livrare gratuita la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-lunar, produse cadou ;