Reprezentant vanzari website reduceri de grup

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezinta clientilor pachetele de promovare.
Negociaza discounturile cu diferite firme din orasul in care locuieste pentru diferite servicii/produse ale acestora ce vor fi publicate apoi pe site.
Identificarea de noi clienti, contactearea acestora, intalniri cu acestia (daca este cazul) si prezentarea si negocierea pachetelor companiei;
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti;
Asigura clientilor servicii de consultanta pre/post vanzare;
Furnizeaza permanent feedback pentru imbunatatirea strategiei de marketing, astfel incat sa obtina rezultate cat mai bune si, implicit, un bonus mai mare.
Posibilitatea de castig nelimitat in functie de rezultatele obtinute;
Contract de colaborare.
Training si suport continuu.
Remuneratia se face la comision din vanzari (extrem de motivant).

CERINTE

Agent cu experienta in vanzari directe;
Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
Perseverenta si putere de convingere;
Orientare catre client si catre rezultate;
Spirit de initiativa, adaptare in orice situatie;
Atitudine pozitiva, dinamic, optimist, sociabil, serios si punctual;
Trebuie sa dispuna de un calculator/laptop, telefon, imprimanta si scanner, lucrul desfasurandu-se in general si fara probleme de la domiciliul propriu.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport (abonament transport in comun).
Decontare telefon.