Reprezentant Vanzari - UTILAJE INDUSTRIA ALIMENTARA

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A APLICA VA ROG INTRATI PE PAGINA COMPANIEI TOP ASSISTANTS SI APLICATI CV-UL PE MAIL-UL DE OFFICE, MENTIONAND POZITIA PENTRU CARE APLICATI.
Responsabilitatile postului:

- Indeplinirea obiectivelor de vanzari stabilite de catre Management
- Prospectarea pietei, identificarea de noi clienti (domeniul alimentar / HoReCa) si gestionarea portofoliului de clienti deja existenti
- Prezentarea produselor si a serviciilor firmei, negocierea si incheierea contractelor
- Urmarirea derularii contractelor (de la semnare, instalarea utilajelor, pana la incasarea banilor)
- Monitorizarea permanenta a pietei din domeniu: firme concurente, produse, preturi
- Participarea la evenimente de promovare a produselor si serviciilor firmei
- Imbogatirea cunostintelor tehnice in domeniu, pentru a fi tine pasul cu dinamica pietei de profil

CERINTE

- Studii superioare tehnice (Ideal specifice domeniului echipamentelor destinate industriei alimentare/ HoReCa sau similar)
- Experienta in vanzari - minim 1 an; de preferat vanzari in domeniul alimentar (echipamente / bucatarii profesionale pentru HoReCa, patiserii, brutarii etc.)
- Permis de conducere - categoria B
- Disponibilitate de a calatori (50-75% din timpul de serviciu)
- Limba engleza
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere; orientare catre client
- Persoana responsabila, matura, organizata

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.