REPREZENTANT VANZARI USI GARAJ.GARDURI.PORTI.USI INTERIOR-EXTERIOR

SC Simrock Prod Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Abordarea clientilor din magazin, prezentand produsele comercializate de firma precum si particularitatile acestora;
- Consilierea clientilor, intocmirea devizului de pret si finalizarea negocierii prin incheierea contractului de vanzare-cumparare;
- Intocmirea contractelor de comanda si a comenzilor, avand responsabilitatea corectitudinii acestora;
- Organizarea punctului de lucru si raspunderea pentru buna functionare a acestuia.
- Solutionarea pe cale amiabil¿ a eventualelor conflicte dintre magazin si clienti;
- Coordonarea activitatii de resurse umane (recrutarea, selectia, integrarea personalului)
- Planificarea, coordonarea, organizarea si controlul activitatii echipei de montaj
- Realizarea evidentei contabile primare (facturare, registru casa, note de intrare-receptie, avize de expeditie,evidenta stocurilor, inventar), predarea actelor contabilului si mentinerea legaturii cu acesta;
- Preluarea apelurilor telefonice, ofertare prin internet si fax, ofertare in teren, corespondenta pe mail cu celelealte puncte de lucru
- Participarea la toate targurile - obligatoriu

CERINTE

- studii minim 12 clase
- experienta in vanzari minim 12 luni
- experienta la intocmirea actelor primare [facturi, avize, niruri, bonuri de consum, registru jurnal, liste inventar] minim 12 luni
- varsta maxim 45 ani
- avantaj: permis de conducere B

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil plus comision din vanzari
- oferim cazare in Bucuresti, pentru persoanele din alte localitati

Import si comercializare usi interior/exterior, usi garaj, garduri, porti - civile si industriale - punct de lucru: Sos. Oltenitei nr. 18 [Popesti Leordeni]