REPREZENTANT VANZARI TRAINEE

BE PROFFICE - MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin gasirea de noi clienti;
- promovarea produselor companiei si ofertelor catre client;
- intocmirea rapoartelor privind activitatea depusa.

CERINTE

Esti ambitios, energic, iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic? Te asteptam sa faci parte din echipa noastra, daca ai:

- studii superioare in curs sau finalizate
- experienta in vanzari minim 6 luni;
- experienta in domeniul biroticii si papetariei constituie avantaj;
- abilitati comunicare si interrelationare, dinamism, creativitate, initiativa;
- rabdare, perseverenta;
- permis auto categoria B si disponibilitate pentru deplasare in oras;
- cunostinte operare PC (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon mobil,
- program de instruire in tehnici de vanzare, negociere,
- posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

BE Proffice este lider national in distributia de produse de papetarie, birotica, mobilier, IT. Cu peste 20 000 clienti cultura organizationala a firmei pune accent pe comunicare si orientare spre client.