REPREZENTANT VANZARI TOATE ORASELE

Ecovital Kosmetik SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* promoveaza imaginea companiei si produsele sale in relatia cu clientii
* implementeaza politica comerciala a companiei si urmareste evolutia pietii
* identifica oportunitati de afaceri regionale si finalizeaza contracte pe termen lung
* securizeaza si creste cifra de afaceri regionala
* mentine si dezvolta reteaua de clienti, urmarind in permanenta atragerea de clienti noi
* atinge obiectivele de vanzarie si incasare
* ofera consultanta permanenta clientilor existenti sau potentiali
* stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii
* raporteaza zilnic si lunar Managerului National de Vanzari

CERINTE

** studii medii sau superioare incheiate
** orientare catre rezultate si indeplinirea obiectivelor lunare
** spirit antreprenorial, persoane cu simtul afacerii si spirit inovativ
** avantaj candidati ce au efectuat cursuri aprofundate de vanzare si negociere
** capacitatea de a-si atinge constant obiectivele intr-un mediu competitiv
** excelente abilitati de comunicare si negociere; gasirea de solutii, B2B
** nivel de responsabilizare ridicat, rigurozitate
** capacitate de organizare si planificare a activitatilor zonale
* * permis de conducere B cu vechime de minim 3 ani- fara incidente majore
** tinuta business si aspect placut

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

* pachete salariale corelate cu performanta in vanzare
* stabilitatea si know-how ul unei companii de traditie
* acces la programe personalizate de training profesional si dezvoltare profesionala
* mediu modern, alaturi de o echipa de profesionisti
* posibilitatea de a pune in practica ideile creative si experienta dobandita anterior
* toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii: masina, telefon, etc