REPREZENTANT VANZARI - TELESALES

S.C. ALKA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea unei activitati corecte, profesioniste in firma, derularea optima a proiectelor;
- Cresterea profitului si a volumului de vanzare a firmei;
- Castigarea de noi clienti;
- Transmiterea de oferte la clienti(posta, fax, e-mail);
- Realizare de baza de date de clienti potentiali;
- Preluarea apelurior telefonice, a corespondentei si a mail-urilor;
- Activitati de marketing, telesales(contactatre telefonica a clientilor potentiali - stabilirea de intalniri);
- Download de informatii de pe internet;
- Realizarea rapoartelor saptamanale/lunare

CERINTE

- Studii superioare/medii;
- Experienta in lucrul cu clientii;
- Bune abilitati de comunicare;
- Dinamism, flexibilitate;
- Atitudine proactiva;
- Cunostinte Limba Engleza - avantaj;
- Bune cunostinte PC (Word, Excel, P.Point)- nivel avansat, Internet Explorer.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

www.alka.ro