REPREZENTANT VANZARI- TECHOGYM

ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile esentiale includ, dar nu se limiteaza la:

¿ Familiarizarea si insusirea cunostintelor despre produse, prezentarea si consilierea clientilor;
¿ Gestionarea relatiei cu clientii din toate punctele de vedere;
¿ Solutionarea cerintelor clientilor;
¿ Promovarea imaginii firmei;

CERINTE

Candidatul perfect ar trebui sa fie o persoana entuziasta si puternic motivata, cu o personalitate vivace, abilitati puternice de intelegere a clientului si bune abilitati de comunicare.
Daca ai o motivatie profesionala puternica si te gandesti sa-ti dezvolti o cariera se poate ca tu sa fii persoana pe care o cautam. Ideal ar fi daca ai experienta in domeniu si bune cunostinte de limba romana si engleza.
Daca simtiti ca aveti aceste abilitati, motivatia si profesionalismul de a lucra impreuna cu noi si sunteti interesati sa va dezvoltati cariera, atunci, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra si scrisoarea de intentie

ELMEC ROMÂNIA SRL este o companie cu un segmentul de piaţă bine definit în lumea modei si a sportului . TechnoGym (lider mondial in aparatura de fitness) este unul din brandurile distribuite in mod exclusiv de catre Elmec Romania SRL, brand pentru care cautam noi colaboratori.