REPREZENTANT VANZARI STRUCTURI METALICE - Limba Maghiara

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam:

1 reprezentant vanzari pentru zona Bucuresti;
1 reprezentant vanzari pentru zona Bacau sau Iasi;
1 reprezentant vanzari pentru zona Timisoara sau Arad sau Oradea.

Responsabilitati:

- vizitarea clientilor si prezentarea de produse si servicii;
- cresterea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea clientilor potentiali;
- studierea pietei si a concurentei;
- realizarea targetului de vanzari;
- incheierea contractelor;
- urmarirea incasarilor.

CERINTE

- persoana cu studii superioare, preferabil tehnice sau economice;
- experien¿¿ ¿n vanzari minim 1 an;
- cunostinte de limba maghiara (obligatoriu);
- abilitati excelente de operare PC (Pachetul Office);
- permis de conducere categoria B;
- sa dea dovada de orientare catre client, excelente abilitati de comunicare si negociere;
- tenacitate, initiativa si creativitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;
- conditii de lucru foarte bune;
- logistica aferenta postului (autoturism, laptop, telefon mobil);
- posibilitati de promovare.

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii logistice complete si sisteme de depozitare de pe piata romaneasca in selectia pentru postul de: REPREZENTANT VANZARI STRUCTURI METALICE - Limba Maghiara