REPREZENTANT VANZARI STIVUITOARE - Limba Maghiara

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam:

1 Reprezentant Vanzari Stivuitoare pentru zona Cluj;
1 Reprezentant Vanzari Stivuitoare pentru zona Bucuresti.

Responsabilitati:

- identificarea potentialilor clienti;
- cresterea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- vizitarea clientilor si prezentarea, intocmirea de oferte;
- studierea pietei si a concurentei;
- incheierea contractelor;
- urmarirea incasarilor.

CERINTE

- studii superioare, preferabil tehnice sau economice;
- minim 1 an experienta in vanzari (avantaj experienta in domeniul tehnic)
- foarte bune cunostinte de limba maghiara sau germana - obligatoriu;
- permis de conducere categoria B;
- capacitate excelenta de comunicare si negociere;
- orientare catre client;
- initiativa, dinamism si siguranta de sine.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;
- avantaje complementare (bonuri de masa, diurne);
- logistica aferenta postului (masina, laptop, telefon);
- posibilitati de instruire profesionala;
- posibilitati de promovare.

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii logistice complete si sisteme de depozitare de pe piata romaneasca in selectia pentru postul de REPREZENTANT VANZARI STIVUITOARE - Limba Maghiara.