REPREZENTANT VANZARI SPITALE BUCURESTI, CRAIOVA,CONSTANTA

FARMEXPERT SUD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza planul de vanzari si de incasari;
- Incheie contracte cu clientii din zona de lucru;
- Stabileste si dezvolta relatii cu clientii si reprezentantii medicali ai firmelor producatoare;
- Intocmeste si preda la timp rapoartele.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari minimum 1 an;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati calcul matematic;
- Cunostinte operare PC - MS Office;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitate de organizare si concentrare;
- Posesor carnet de conducere categ. B minimum 2 ani;
- Domiciliu stabil in Bucuresti, Constanta, respectiv Craiova

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Masina si telefon de serviciu;
- Programe de training;
- Bonusuri functie de performanta.

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice din Romania, FARMEXPERT DCI face parte din concernul multinational Andreae - Noris Zahn A.G. (ANZAG), cu sediul in Frankfurt. ANZAG este unul dintre cei mai importanti distribuitori de
medicamente din Europa, cu peste 3.000 de angajati si o cifra de afaceri de 3.38 miliarde de Euro.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 500 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.