Reprezentant vanzari spatiu publicitar

Valdivia Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vrei sa iti completezi veniturile facand ceea ce iti place?
- Vrei sa iti faci singur programul?
- Vrei sa castigi fara a fi nevoit sa vii zi de zi la birou?
Alatura-te echipei clientului nostru, o companie din domeniul editarii de carti, si sprijina-l in realizarea urmatorului obiectiv: vanzarea de spatiu publicitar intr-o revista gratuita, cu aparitie lunara! Vei castiga sume considerabile prin comisioanele din vanzarile realizate!

Ce va trebui sa faci?
- De acasa sau de la birou, sa realizezi targetul de vanzari stabilit de catre companie.

Cum?
Ai toata libertatea sa pui in practica orice idee care crezi ca te va duce la rezultatul scontat. Clientul nostru iti ofera doar cateva sugestii:
- intocmesti baza de date cu potentiali clienti;
- contactezi potentialii beneficiarii, negociezi contractele de vanzare si semnezi incheierea lor;
- urmaresti derularea contractelor si incasarea sumelor cuvenite;
- gestionezi relatia cu beneficiarii;

Ca sa arati cum decurge activitatea, va trebui sa:
- raportezi, saptamanal, conducerii companiei evolutia negocierilor;
- raportezi conducerii companiei datele obtinute in timpul activitatii desfasurate;

CERINTE

Vei reusi daca:

- Stii sa vinzi si ti-ai demonstrat prin fapte acest lucru (daca deja ai vandut publicitate, va fi cu atat mai simplu pentru tine);
- Esti dinamic(a) si orientat(a) catre atingerea obiectivelor;
- Iti place sa intri in contact cu diverse medii de afaceri si stii sa iti creezi o retea de cunostinte;
- Iti place sa comunici, stii sa captezi atentia interlocutorului si resesti sa il convingi;
- Ai minim studii medii (daca ai studii de marketing este si mai bine)
- Stii sa te folosesti de PC-ul pentru a-ti atinge obiectivele (iti va fi suficient Word-ul, Excel-ul si navigarea pe Internet);
- Dispui, la domiciliul tau, de PC si conexiune la internet.

BENEFICII OFERITE

Ce ai de castigat?
- Posibilitatea de castig proportional cu vanzarile realizate;
- O suma lunara care sa-ti asigure masa pe zilele lucratoare;
- Abonament lunar pe mijloacele de transport din Bucuresti;
- Iti vei face singur programul si nu esti conditionat de prezenta zilnica la birou;
- Posibilitate de avansare pe o pozitie de coordonator vanzari.

Valdivia Recruitment este o companie in plina dezvoltare in domeniul resurselor umane. In activitatea pe care o desfasuram, beneficiem de o echipa tanara, dedicata si cu mult entuziasm.

Misiunea noastra este sa oferim solutii integrate in domeniul resurselor umane, prin dezvoltarea unor parteneriate de durata, bazate pe incredere si profesionalism, printr-o activitate care imbina experienta, expertiza si pasiunea pentru domeniu.

Potrivirea valorilor tale individuale cu cele ale organizatiei in care lucrezi este esentiala. Rolul pe care il ai la serviciu este parte din propria ta identitate. In fiecare om se afla resurse valoroase care asteapta doar mediul propice pentru a se manifesta. Pentru ca intelege toate acestea, Valdivia Recruitment isi asuma rolul de consilier al tau in cariera si iti ofera oportunitatile de dezvoltare de care ai nevoie.

Pentru a intra in baza noastra de date, trimite un CV prin intermediul site-ului www.valdivia.ro (sectiunea Depunere CV) sau te asteptam la biroul nostru din Bucuresti, Sector 1, Bld. Iancu de Hunedoara, Nr.2, Bl.H6, Sc.A, Et.1, Ap.4.(Piata Victoriei). Pentru informatii suplimentare, contactati-ne telefonic: 021/312 60 69 sau prin e-mail: resurseumane@valdivia.ro

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale.Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea acestui curriculum vitae sunteti de acord ca Valdivia Recruitment sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.