REPREZENTANT VANZARI - SOLUTII COMPLETE PENTRU ACOPERIREA PARDOSELILOR

My Way Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea sistemelor de acoperiri de pardoselicatre potentialii clienti: firme de constructii, manageri de proiect, arhitecti, factori de decizie din cadrul institutiilor publice sau private (spitale, scoli, banci etc.).
- Incheierea contractelor siurmarirea derularii acestora (colaborare cu echipele de montaj).
- Mentinerea relatiilor cu clientii firmei (formal si informal).

CERINTE

- studii superioare;
- aspect prezentabil;
- fluenta in exprimare atat in limba romana cat si in limba engleza;
- avantaj cunoasterea limbii franceze ( firma promoveaza sisteme de acoperitori produse de firma franceza GEFLOR);
- persoana capabila sa-si organizeze singura o agenda de lucru dar sa si comunice eficient (formal si informal) cu colegii de lucru;
- persoana dispusa sa invete si capabila sa asimileze usor cunostinte noi;
- persoana capabila sa-si assume responsabiliotatisi sa lucreze cu target-uri si termene limita;
- disponibilitate de a calatori in tara si in strainatate;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Perioada de proba: 3 luni (contract pe perioada determinata).
Salariu: min. 500 euro net.
Telefon, masina de serviciu, birou, buget.

Firma cu obiect de activitate in domeniul recrutarii si plasarii de forta de munca