Reprezentant vanzari software

STIRA Electronic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

stabilirea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii finali;
descoperirea de noi oportunitati pentru distributia si/sau revanzarea produselor software;
promovarea si vanzarea produselor care pot oferite de companie pe piata locala;
cunoasterea si aprofundarea gamelor de produse oferite de companie;
participarea la cursurile de instruire si pregatire oferite de producatorii reprezentati de STIRA Electronic SRL in Romania;
atingerea volumelor de vanzari pentru fiecare gama de produse;

CERINTE

absolvent al unei institutii de invatamant superior acreditate;
minim 5 ani vechime totala in munca;
cunostinte medii in utilizarea programelor uzuale (de tip office);
spirit de competitie;
ambitios;
corect si cinstit;

STIRA Electronic SRL doreste sa se dezvolte in intreaga tara. Avand in vedere gama de produse exitente in portofoliu, locatia candidatului poate fi in oricare localitate.

Scrisoarea de intentie si CV-ul se vor transmite in format PDF, prin email la adresa: cariera ( at ) stira.eu. Pentru a fi luate in considerare, scrisoarea de intentie trebuie sa cuprinda OBLIGATORIU salariul net dorit.

ATENTIE: datorita numarului mare de solicitari primite de la persoane care nu aveau nimic in comun cu vanzarile, va sugeram sa deshideti www.stira.eu pentru a afla ce urmeaza sa vindeti!

BENEFICII OFERITE

salariu motivant (in functie de profitul adus firmei);
posibilitati de instruire si perfectionare in functie de abilitatile dobandite;
program de lucru extrem de flexibil, stabilit de fiecare candidat in parte, in functie de necesitatile sale familiale;
stabilitate la locul de munca;

Distribuitor/Reseller autorizat pentru produsele software oferite de Adobe, Autodesk, Avira, Corel, Quark, Nitro PDF, MAXON, etc.