REPREZENTANT VANZARI SOFTWARE

GECAD NET

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea si vanzarea de solutii Autodesk;
• Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
• Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
• Prezentarea ofertei de produse/servicii, consilierea clientilor;
• Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
• Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti.

CERINTE

• Studii superioare; facultate profil inginerie constituie un avantaj;
• MINIM DOI ANI EXPERIENTA IN VANZARI;
• EXPERIENTA IN VANZARI SOLUTII IT;
• Cunostintele despre produse similare constituie un avantaj;
• Excelente abilitati de comunicare si relationare;
• Capacitate de lucru in echipa;
• Persoana organizata, flexibila, orientata spre client;
• Bun negociator;
• Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Lucrul intr-o echipa dinamica
• Training pe post
• Asigurare medicala privata
• Masa servita impreuna cu colegii la restaurantul din incinta sediului.

GECAD NET este o companie specializata in comercializarea si implementarea aplicatiilor software, furnizeaza optiuni adecvate de licentiere, servicii IT integrate si asigura solutii profesionale de securitate IT sub brandul propriu SENTINET.

Cu o traditie de peste 16 ani in domeniul IT, GECAD NET a obtinut numeroase premii si certificari din partea celor mai importanti producatori mondiali.

GECAD NET este companie membra a Grupului GECAD.