Reprezentant vanzari site reduceri de grup

Intermedium Sagis AG

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Agent cu experienta in vanzari directe;
Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
Perseverenta si putere de convingere;
Orientare catre client si catre rezultate;
Spirit de initiativa, adaptare in orice situatie;
Atitudine pozitiva, dinamic, optimist, sociabil, serios si punctual;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Prezinta clientilor pachetele de promovare.
Negociaza discounturile cu diferite firme din orasul in care locuieste pentru diferite servicii/produse ale acestora ce vor fi publicate apoi pe site-ul de reduceri Vaneaza-Reduceri.ro
Identifica noi clienti, ii contacteaza, se intalneste (daca este cazul) si negociaza cu acestia;
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti;
Asigura clientilor servicii de consultanta pre/post vanzare;
Furnizeaza permanent feedback pentru imbunatatirea strategiei de marketing, astfel incat sa obtina rezultate cat mai bune si, implicit, un bonus mai mare.

CERINTE

Trebuie sa dispuna de un calculator/laptop propriu, telefon, imprimanta si scanner, lucrul desfasurandu-se in general si fara probleme de la domiciliul propriu.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de castig nelimitat in functie de rezultatele obtinute;
Training si suport continuu.
Contract de colaborare.
Remuneratia se face la comision din vanzari (extrem de motivant), fara acoperirea cheltuielilor legate de combustibil sau alte cheltuieli anexe activitatilor desfasurate;

Oferta este valabila la nivel national (toate orasele mari din tara).
Puteti trimite CV-ul direct pe adresa de e-mail office@vaneaza-reduceri.ro

Intermedium Sagis Ag are in administrare site-ul de reduceri de grup Vaneaza-Reducer.ro