Reprezentant vanzari - sisteme ventilatie

ALIAND CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promivarea in vederea vanzarii a produselor si serviciilor societatii;
- identificarea nevoilor clientilor;
- gasirea, impreuna cu BD-ul a solutiilor tehnice potrivite fiecarui proiect;

CERINTE

- experienta in vanzari directe (experienta in sisteme de ventilatie reprezinta un avantaj)
- cunostinte medii in domeniul sistemelor de climatizare;
- studii de specialitate (avantaj);
- cunostinte de limba enlgeza (mediu) in domeniu;
- cunostinte PC (mediu)
- permis auto categ B;
- persoana orientata catre clienti, dinamica si proactiva;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- masina + telefon;
- mediu de lucru placut, echipa tanara;
- posibilitate de promovare

Infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului, Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane.
www.aliandconsulting.com