Reprezentant vanzari sisteme de purificare a apei, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie ce comercializeaza sisteme pentru purificarea apei din Bucuresti REPREZENTANT VANZARI zona Bucuresti si judetele limitrofe.

Responsabilitati:
- Administrarea si cresterea portofoliului de clienti Persoane Fizice
- Preluarea si transmiterea comenzilor catre centrul de distributie
- Incheierea contractelor si monitorizarea evolutiei pietii

Postul este disponibil incepand cu luna iunie 2014, si va demara cu 1 saptamana de training si evaluare.

Se lucreaza full time, 8h/zi, program flexibil.

Locatia postului este sector 1.

Pachetul salarial atractiv format din salariu fix aproximativ 200 euro la care se adauga comision 10% brut din vanzarile lunare, masina, laptop, telefon.

CERINTE

• Cunostinte operare PC: Word, Excel, e-mail;
• Cunostinte de limba engleza - nivel mediu - avansat;
• Abilitati excelente de comunicare;
• Orientare catre client;
• Abilitati de identificare si solutionare a problemelor, gandire analitica; Initiativa; Persoana motivata si orientata catre vanzari;
• Experienta in vanzari;
• Abilitati de negociere, persuasiune.

BENEFICII OFERITE

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).